top of page

MEGA

Okulumuz yürüttüğü eGüvenlik uygulamaları ile Avrupa Okul Ağı olan European Schoolnet'in 
değerlendirme kriterleri doğrultusunda,güvenli internet kullanımında farkındalık yaratan 
eSafety "Elektronik Güvenlik" etiketi aldı. 
"Elektronik Güvenlik" etiketi 2021 Mayıs ayına kadar geçerlidir

KÜRESEL ISINMA

Öğrencilerimiz küresel ısınmanın etkilerini dikkat çekmek için poster hazırladılar. Görsel
sanatlar öğretmeni Ürün Uncu, İngilizce Öğretmeni Semiha Şener ve Türkçe Öğretmeni
Duygu Akkamış önderliğinde öğrenciler disiplinler arası çalıştılar.

YENİ YIL KARTLARI

31.12.2019 tarihinde MEGA adlı proje üyeleri birbirilerine yeni yıl kartlarını hazırladılar.
Görsel sanatlar öğretmeni Ürün Uncu, İngilizce Öğretmeni Semiha Şener ve Türkçe
Öğretmeni Duygu Akkamış önderliğinde öğrenciler disiplinler arası çalıştılar.

''DÜNYA İNSAN HAKLARI GÜNÜ''

10.12.2019 ''Dünya İnsan Hakları Günü'' için farklı çalışmalar yapıp okul panosunda sergilediler. Görsel sanatlar öğretmeni Ürün Uncu, İngilizce Öğretmeni Semiha Şener ve Türkçe Öğretmeni Duygu Akkamış önderliğinde öğrenciler disiplinler arası çalıştılar. 

"CARE FOR THE ENVIRONMENT’’

Öğrenciler çevre koruma bilinci yaratmak için ''CARE FOR THE  ENVIRONMENT'' 

başlığı altında çalışmalar yaptılar.  Görsel sanatlar öğretmeni Ürün Uncu, İngilizce Öğretmeni Semiha Şener ve Türkçe Öğretmeni Duygu Akkamış önderliğinde öğrenciler disiplinler arası çalıştılar.

''ORANGE THE WORLD DAY''

25.11.2019 ''ORANGE THE WORLD DAY''

(Kadına ve kız çocuklana şiddete karşı) düzenlenen gün kapsamında öğrenciler farklı broşürler hazırladılar. Görsel sanatlar öğretmeni Ürün Uncu, İngilizce Öğretmeni Semiha Şener ve Türkçe Öğretmeni Duygu Akkamış önderliğinde öğrenciler disiplinler arası çalıştılar. 

DÜNYA ÇOCUKLAR GÜNÜ

20.11.2019 Dünya Çocuklar Gününde öğrencilerimiz Broşür hazırladılar be akrostiş şiirler yazdılar. Görsel sanatlar öğretmeni Ürün Uncu, İngilizce Öğretmeni Semiha Şener ve Türkçe Öğretmeni Duygu Akkamış önderliğinde öğrenciler disiplinler arası çalıştılar. 

AĞAÇ DİKME ETKİNLİĞİ

11.11.2019 saat 11.11’de Türkiye genelinde ağaç dikme etkinliğinde MEGA projesi kapsamında katıldık. Görsel sanatlar öğretmeni Ürün Uncu, İngilizce Öğretmeni Semiha Şener ve Türkçe Öğretmeni Duygu Akkamış önderliğinde öğrenciler disiplinler arası çalıştılar. 

DÜNYA YARDIMLAŞMA GÜNÜ

13 Kasım Dünya Yardımlaşma Günü kapsamında öğrenciler pano ve broşür hazırladılar. Görsel sanatlar öğretmeni Ürün Uncu, İngilizce Öğretmeni Semiha Şener ve Türkçe Öğretmeni Duygu Akkamış önderliğinde öğrenciler disiplinler arası çalıştılar. 

 POSTER YARIŞMASI

MEGA projesi için poster yarışması düzenlendi. Görsel sanatlar öğretmeni Ürün Uncu, İngilizce Öğretmeni Semiha Şener ve Türkçe Öğretmeni Duygu Akkamış önderliğinde öğrenciler disiplinler arası çalıştılar. 

PANO ÇALIŞMASI

6. sınıf öğrencileri projeyi tanıtmak amaçlı pano hazırladılar. Görsel sanatlar öğretmeni Ürün Uncu, İngilizce Öğretmeni Semiha Şener ve Türkçe Öğretmeni Duygu Akkamış önderliğinde öğrenciler disiplinler arası çalıştılar. 

CodeWeek

CodeWeek (Kodlama haftası) kapsamında 6. sınıf öğrencileri çeşitli kodlama etkinlikleri yaptılar. Görsel sanatlar öğretmeni Ürün Uncu, İngilizce Öğretmeni Semiha Şener ve Türkçe Öğretmeni Duygu Akkamış önderliğinde öğrenciler disiplinler arası çalıştılar. 

bottom of page